پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار با مديركل راه و شهرسازي

    RSS2.0
چاپ   
ديدار با مديركل راه و شهرسازي

مديركل بنياد مسكن انقلاب خراسان شمالي به همراه معاونين و مدير ماشين آلات با اولين مديركل راه و شهرسازي ملاقات كرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب خراسان شمالي ، مهندس محمدي به همراه معاونين و مدير امور ماشين آلات بنياد مسكن با مهندس قادري اولين مدير كل راه و شهرسازي استان خراسان شمالي ديدار و گفتگو كرد.
مديركل بنياد مسكن ضمن تبريك به مهندس قادري ، گفت : در حال حاضر بين دستگاههاي اجرايي استان بخصوص بين اين دو ارگان ، صميميت و همدلي خوبي وجود دارد و اميدوارم با حضور شما اين صميميت چند برابر شود.
 مهندس محمدي در ادامه صحبتهاي خود با بيان داشت ، بنياد مسكن به عنوان متولي ساخت مسكن در شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت در استان خراسان شمالي است ، و در مورد فعاليت هاي عمراني سايت گلستانشهر بجنورد نيز گفت : تاكنون بخش عظيمي از مراحل جدول كشي ، كانال كشي و دو خطه كردن محور بجنورد به گلستانشهر به پايان رسيده است و بزودي شاهد بهره برداري از اين طرح بزرگ و بسيار مهم خواهيم بود.
مديركل راه و شهرسازي نيز ضمن قدرداني از فعاليت هاي بنياد مسكن گفت : بنياد مسكن انقلاب اسلامي و راه و شهرسازي يكي هستند كه براي اجراي هرچه بهتر طرح هاي عمراني نيازمند همكاري ، برادري و همدلي بين دو ارگان هستيم كه هدف اين دو دستگاه اجرايي يكي است و آن هم خدمت به مردم است.
مهندس قادري در ادامه افزود ، به واسطه ي ادغام دو دستگاه راه و ترابري و مسكن و شهرسازي در قالب راه و شهرسازي ، مثل گذشته سايه به سايه در كنار شما هستيم و اميدواريم همانند يك برادر كوچك در اجراي هرچه بهتر طرح هاي عمراني بتوانيم در خدمت هم استاني هاي عزيز خود باشيم.

    RSS2.0