پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› مسكن نماد آرامش ، بنياد مسكن انقلاب اسلامي نماد آرامش بخشيدن به ديگران

    RSS2.0
چاپ   
مسكن نماد آرامش ، بنياد مسكن انقلاب اسلامي نماد آرامش بخشيدن به ديگران

امام جمعه بجنورد در ديدار خود با مديركل و معاونين بنياد مسكن گفت : نقش بنياد مسكن  نقشي آرامش بخش به ديگران است زيرا مسكن نماد آرامش است.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، امام جمعه بجنورد ديروز با مديركل و معاونين بنياد مسكن استان ديدار كرد . در اين جلسه مهندس محمدي از امام جمعه درخواست كرد در خطبه هاي نماز جمعه از مردم به ويژه روستائيان درخواست شود نسبت به بازپرداخت تسهيلات مسكن روستايي اقدام كنند تا بنياد مسكن از طريق بانك هاي عامل بتواند تسهيلات بيشتري در اختيار مردم قرار دهد.
حجت الاسلام يعقوبي امام جمعه بجنورد ، نيز در اين ديدار گفت : كاركنان خدوم نهاد انقلابي بنياد مسكن يكي از حياتي ترين خدمات را به ملت انجام مي دهند زيرا اولين اقدام امام خميني (ره) پي از پيروزي انقلاب ، تشكيل حساب 100براي محرومين جامعه بوده كه اين يكي از مهمترين بركات نظام است.
وي ادامه داد ؛ مسكن يعني جايي كه انسان در آن آرامش دارد كه نقش بنياد مسكن نيز يك نقش آرامش بخشيدن به ديگران است . سعي كنيد در كيفيت و كميت ساخت مسكن كوتاهي نشود ما هم در اين راه به شما كمك خواهيم كرد.
در ادامه حجت الاسلام يعقوبي در رابطه با تسهيلات ساخت مسكن روستايي نيز خطاب به روستائيان بيان كرد : دين به دولت مهمتر از دين به مردم است زيرا حضرت علي (ع) فرمودند ؛ بدترين خيانت ، خيانت به دولت است شما نيز نسبت به پرداخت تسهيلات مسكن روستايي اقدام كنيد تا دست بنياد مسكن نيز نسبت به خدمات رساني به روستاها بازتر شود.
مديركل بنياد مسكن نيز در ادامه اين ديدار ضمن تقدير و تشكر از امام جمعه بجنورد گفت : بنياد مسكن يكي از اولين نهادهاي عمراني است كه 58 روز پس از پيروزي انقلاب و به دنبال تشكيل حساب 100 جهت احداث مسكن براي محرومين تشكيل شد . وي اضافه كرد اين بنياد در دوران جنگ تحميلي نيز كار بازسازي و احداث مسكن در مناطق جنگي را بر عهده گرفت.
مهندس محمدي گفت : بنياد مسكن خراسان شمالي در بخش مسكن مهر ، اجراي مسكن مهر گرمه و جاجرم را كه يكي از بزگترين پروژه ها در شهرهاي زير 25 هزار نفر است را برعهده دارد كه از تكنولوژي هاي روز استفاده شده است و در سايت گلستان شهر نيز ، ساخت راه اين شهرك به بجنورد بر عهده اين بنياد مي باشد.
وي با اشاره به زلزله سال 75 در منطقه ناوه قزلقان شهرستان بجنورد و بازسازي 12 هزار و پانصد واحد آسيب ديده اين زلزله به ستاد معين استان در زرند كرمان اشاره كرد و گفت : اين نهاد پس از زلزله سال 83 در شهرستان زرند استان كرمان با استفاده از كارشناسان ، ناظرین و نیروهای فنی مجرب كار ساخت 2452 واحد مسکونی در روستاهاي منطقه آغاز نمود كه به لطف خداوند و تلاش كاركنان بنياد مسكن خراسان شمالي ساخت 2452 به پايان رسيد و تحويل صاحبان آن گرديد.

    RSS2.0