پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ايجاد تعامل بيشتر در خصوص ارتباط مطلوب رسانه و بنياد مسكن

    RSS2.0
چاپ   
ايجاد تعامل بيشتر در خصوص ارتباط مطلوب رسانه و بنياد مسكن

مديركل بنياد مسكن خراسان شمالي با مدير مسئول هفته نامه ارمغان ديدار و در رابطه با ايجاد تعامل بيشتر در خصوص ارتباط مطلوب رسانه و بنياد مسكن به گفتگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، مهندس محمدي مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي با علي محمد جهاني مدير مسئول هفته نامه ارمغان و نايب رئيس خانه مطبوعات استان ديدار كرد و در رابطه با ايجاد تعامل بيشتر در خصوص ارتباط مطلوب رسانه و مسئولين بنياد مسكن و فعاليت هاي اين نهاد با توجه به گستردگي نشريه ارمغان در سطح استانهاي شمال شرق كشور به گفتگو پرداختند.
مديركل بنياد مسكن خراسان شمالي گفت : صداقت و امانتداري در هر مجموعه اي باعث اعتماد ديگران مي شود ، خوشبختانه در استان صداقت هم در گفتار است و هم در عمل كه اين صداقت به رسانه ها در ساير استانها كمتر است .
وي ادامه داد ؛ در حال حاضر وضعيت رسانه در سطح كشور مطلوب است و هيچگونه چالش رسانه اي وجود ندارد.
مهندس محمدي با توجه به فعاليت هاي صورت گرفته توسط اين نهاد گفت : 50 درصد شهرهاي زير 25 هزار نفر در سطح استان صاحب خانه مي شوند كه در آن از نماهاي معماري اسلامي استفاده خواهد شد.
در ادامه مدير مسئول هفته نامه ارمغان بيان داشت : با توجه به گستردگي نشريه ارمغان در سطح پنج استان خراسان شمالي ، خراسان رضوي ، مازندران ، گلستان و سمنان لازم و ضروريست كه آخرين اخبار و اطلاعات در دسترس مردم قرار گيرد.
جهاني ادامه داد ؛ ارتباط مستمر اين نشريه با نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي در صفحه " مجلس" وجود دارد و اخبار رويدادهاي مجلس در اختيار مخاطبان قرار مي گيرد همچنين ارتباط با دهياري ها بصورت ارتباط دو جانبه و ارسال آن به كليه دهياري ها و شوراهاي روستا ، موجب گرديده تا مشكلات روستائيان به گوش مردم برسد.
وي عنوان كرد ؛ اين نشريه در رابطه با چاپ هرگونه آگهي هاي مناسبتي و پرتاژ خبري آماده همكاري با اين نهاد و سازمان ها است.

    RSS2.0