پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار قائم مقام نماينده ولي فقيه با كاركنان بنياد مسكن خراسان شمالي

    RSS2.0
چاپ   
ديدار قائم مقام نماينده ولي فقيه با كاركنان بنياد مسكن خراسان شمالي

قائم مقام نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن كشور با كاركنان اين نهاد در استان خراسان شمالي ديدار كرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، حجت الاسلام و المسلمين رضايي قائم مقام نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن كشور در ديدار با كاركنان اين نهاد در استان خراسان شمالي با تبريك عيد غدير خم كه به عنوان يكي از اعياد بزرگ ما شيعيان است مسائلي در باب اهميت و جايگاه ولايت و امامت بيان نمود و گفت : اين وظيفه ي ما است كه به استانهاي موفق برويم تا از نزديك از كاركنان اين نهاد قدرداني و تشكر كنيم .
حجت الاسلام و المسلمين رضايي ادامه داد ؛ به فضل خدا و با عنايات آيت ا... مهمان نواز و فعاليت هاي شما ، اين استان رشد خوبي در اجراي كارهاي محوله داشته است . در اوايل وقتي از پروژه اي صحبت مي شد مي گفتند اينها روياست ولي امروز ديديم كه اين روياها به واقعيت پيوسته و عملياتي شدند كه خدا را شكر خراسان شمالي ، پروژه هايي كه عهده دار بوده مانند آماده سازي راهها و ساير ماموريت ها موفق بوده است.
وي خاطر نشان كرد ، توجه به مسائل فرهنگي ، برگزاري كلاس ها ، رفتن به اردوها و برگزاري ستاد اقامه نماز ، در پيشگيري از انحرافات ، دژ محكمي است كه بايد مديران و معاونين در اين موارد پيشگام باشند و نبايد در بحث مسائل فرهنگي هيچ محدوديتي قائل نشويم . همانگونه كه اين نهاد يك تشكيلات انقلابي است بايد خود و فرزندان نيز به اين مسائل فرهنگي توجه ويژه داشته باشيم زيرا ما الگويي براي ديگران هستيم.
وي در ادامه بيان داشت ؛ ما هم همگام با شما تلاش مي كنيم تا همانطور كه خراسان شمالي در استقبال از مقام معظم رهبري درخشيد در بنياد مسكن هم در تمام سطوح و در سر صفحه انقلاب بدرخشند.

    RSS2.0