پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار مديركل بنياد مسكن و رئيس هيئت مديره انجمن خيرين مسكن ساز استان با نماينده مجلس خبرگان رهبري

    RSS2.0
چاپ   
ديدار مديركل بنياد مسكن و رئيس هيئت مديره انجمن خيرين مسكن ساز استان با نماينده مجلس خبرگان رهبري

مديركل بنياد مسكن به همراه رئيس و اعضاي هيئت مديره انجمن خيرين مسكن ساز با نماينده مردم در مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، مهندس محمدي به اتفاق مهندس رضايي رئيس و اعضاي هيئت مديره انجمن خيرين مسكن ساز استان با آيت ا... مهمان نواز نماينده مردم در مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.
در اين ديدار آيت ا... مهمان نواز نماينده مجلس خبرگان رهبري و نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن استان ضمن خيرمقدم و تبريك سال نو گفت : حماسه واژه عظيمي است كه معاني باارزشي در آن نهفته است . وي افزود ؛ حماسه اين است كه كارها را جدي بگيريم و به طور قهرمانانه وارد عرصه شويم . وي تاكيد نمود با اشاره به شعار سال (حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي) در كارها سهل انگاري نكنيم و آن را آسان نشماريم ، مسائل اقتصادي مسائلي نيست كه آن را آسان شمرد پس بايد با توجه به نام گذاري سال جديد توسط مقام معظم رهبري لازم است با انرژي و قدرت و اقتدار وارد عرصه شويم و در كارها به طور حماسي وارد شويم و براي آباداني اين مملكت تمام تلاش خود را به كار ببنديم.
آيت ا... مهمان نواز ادامه داد ؛ بنياد مسكن يكي از بهترين نهادهايي است كه خدمت رساني به محرومين به خصوص در بازسازي روستاها انجام وظيفه نموده است ، بايد توجه داشت جدي گرفتن كارها بسيار مهم و حائز اهميت است و ما بايد در اجراي كارهاي محوله نهايت همت و تلاش خود را بكار ببنديم و بايد جهت خدمت هاي پيش روابط عمومي همچنان با جديت و همت ، تلاش نماييم.
مهندس محمدي نيز ضمن تبريك سال نو به محضر آيت ا... مهمان نواز ، گزارشي از فعاليت هاي اين نهاد ارائه داد و گفت :
بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي در زمينه هاي بازسازي و احداث واحدهاي مسكوني در مناطق زلزله زده تجربه خوبي كسب نموده است به طوري كه در زلزله زرند ، 2 هزار و 453 واحد اسكان دائم ساخته شد همچنين در زلزله سال 75 فقط 12 هزار واحد مسكوني در روستاهاي شهرستان هاي بجنورد ، شيروان  ،  فاروج  ،  مانه و سملقان و جاجرم احداث شد.
وي در ادامه به زلزله زده آذربايجان شرقي اشاره نمود و گفت :  بعد از وقوع زلزله براي ياري رساندن به مردم منطقه ، 18 نفر از همكاران به شهرستان هاي زلزله زده آذربايجان شرقي اعزام شدند كه به مدت 3 ماه و نيم به شكل ثابت در سطح اين شهرستان ها حضور داشتند و در طول اين مدت توانستيم 4 هزار و 500 واحد اسكان موقت ، هزار واحد فضاي دامي احداث نمائيم.

    RSS2.0