پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› تجليل از كاركنان زن اداره كل بنياد مسكن خراسان شمالي

    RSS2.0
چاپ   
تجليل از كاركنان زن اداره كل بنياد مسكن خراسان شمالي

با حضور مديركل ، معاون پشتيباني و مسئول دفتر نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن خراسان شمالي ، مراسم تجليل از كاركنان زن برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، طي جلسه اي با حضور مهندس محمدي مديركل ، آدينه معاون پشتيباني و حجت الاسلام والمسلمين شيردل مسئول دفتر نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن استان ، از كاركنان زن در اين نهاد تجليل به عمل آمد.
حجت الاسلام والمسلمين شيردل در رابطه با جايگاه و مقام زن گفت : فاطمه زهرا (س) بانويي والاست كه هيچ‏گاه با گذشت زمان و تغيير و تحولات تاريخ فراموش نمي‏شود، بلكه انديشه‏ها، ويژگي‏هاي اخلاقي و جنبه‏هاي زيباي زندگي‏اش، روزبه‏روز دلدادگان و عاشقان بيشتري را جذب مي‏كند و بر تعداد پيروان آن حضرت افزوده مي‏شود.
مهندس محمدي مديركل بنياد مسكن استان نيز بر تعامل بيشتر مديريت و كاركنان به خصوص بانوان اداره تاكيد وجايگاه و مقام زن را والا دانست و بر صفات حسنه بانوان اشاره نمود و گفت : زن هنرمند كسي است كه استعداد و توانايي‏هاي خويش را صرف كارهايي مي‏كند كه براي آن آفريده شده است . كار در خانه ، همسرداري نيكو و تربيت فرزندان شايسته ، از جمله وظايف اصلي زنان و متناسب با شرايط جسمي و روحي آنان است . وي بانوان در خانه را محور زندگي دانست و نقش مادر را همراهي و همدلي خانواده بيان كرد.
در ادامه آدينه معاون پشتيباني نيز ضمن تبريك اين روز به همكاران خانم ، از برنامه ريزي استفاده از امكانات ورزشي سالن و استخر جهت بانوان خبر داد . همچنين به توصيه ايشان مقرر گرديد ، مسائل ورزشي و رفاهي براي همسران و فرزندان همكاران خانم در نظر گرفته شود.
در پايان نيز به كليه كاركنان خانم ، يك روز مرخصي تشويقي و كارت هديه اهداء گردد.

    RSS2.0