پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› آيت ا... مهمان نواز : آينده درخشان كشور در گرو حضور پرشور و منسجم مردم است

    RSS2.0
چاپ   
آيت ا... مهمان نواز : آينده درخشان كشور در گرو حضور پرشور و منسجم مردم است

به مناسبت 27 ارديبهشت، روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي اعضاي هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان با نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.
به گزارش روابط عمومي و بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، اعضاي هيات رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان، به مناسبت 27 ارديبهشت، روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي با آيت الله مهمان نواز نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري ديدار كردند.
نماينده مردم استان در مجلس خبرگان رهبري نيز با بيان اين كه وقوع انقلاب اسلامي تحول عميق دروني در مردم و خدمتگزاران ايجاد كرد و ما آن را از الطاف و عنايات الهي مي دانيم گفت: انقلاب اسلامي انقلابي جهاني بود كه دنيا را متحول و دشمنان اسلام را پايمال و بيش از پيش مايوس كرد . آيت الله مهمان نواز افزود: امروز به بركت زحمات خدمتگزارن نظام ، تحولات سريع و پيشرفت هاي عميقي در كشور حاصل شده و بسياري از مسائل و مشكلات كشور رفع گرديده است اما برخي همسو با دشمن سياه نمايي كرده و اين زحمات و كوشش ها را ناديده مي گيرند.
عضو مجلس خبرگان رهبري ، با اشاره به در پيش رو بودن يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ، افزود: همه ما بايد اين انتخابات سرنوشت ساز را يك برنامه سازنده و مهم تلقي كنيم و قطعاً آينده درخشان كشور در گرو حضور پرشور و منسجم مردم است كه انشاالله با تمام توان و اشتياق اين حماسه عظيم را خلق خواهند كرد.

    RSS2.0