پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› نشست هم انديشي و هم افزايي حوزه عمران روستايي

    RSS2.0
چاپ   
نشست هم انديشي و هم افزايي حوزه عمران روستايي

با حضور معاون عمران روستايي ، كارشناسان ، ناظرين فني و اجرايي ، مديران شهرستان و پيمانكاران بنياد مسكن خراسان شمالي ، نشست هم انديشي و هم افزايي حوزه عمران روستايي برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، نشست هم انديشي و هم افزايي حوزه عمران روستايي با حضور مهندس صابري معاون عمران روستايي ، كارشناسان ، ناظرين فني و اجرايي ، مديران شهرستان و پيمانكاران اين نهاد در جهت برطرف كردن ايرادات و مشكلات ناشي ازعدم توجه در اجراي پروژه ها و ارائه راهكارهاي لازم برگزار گرديد.
در اين نشست ، مهندس صابري در رابطه با رتبه و جايگاه حوزه عمران روستايي بنياد مسكن استان در سطح كشورگفت : در ارزيابي هاي صورت گرفته توسط بنياد مسكن كشور ، اين حوزه توانست از رتبه دهم كشوري به رتبه پنجم ارتقاء يابد كه اميدواريم با همكاري تمام ناظرين و پيمانكاران و مديران شهرستان ها بتوانيم با اجراي پروژه ها در سال جاري ، جزء سه رتبه برتر كشور شويم.
وي ادامه داد ؛ در اجراي طرح ها ، مهمترين بحثي كه بسيار مهم مي باشد "كيفيت كار" است . هر چه كيفيت كار مطلوب باشد به همان نسبت ماندگاري طرح بالاتر خواهد رفت و برعكس با در نظر نگرفتن كيفيت كار در اجراي پروژه ها هزينه ها بالا خواهند رفت.
در ادامه تصاوير تخصصي از مشكلات به وجود آمده در اجراي نادرست پروژه ها به نمايش گذاشته شد و مقرر گرديد تا در پايان هرسال از كل پيمانكاران طرف قرارداد با بنياد مسكن ارزيابي صورت گيرد و بر اساس آن پروژه هاي بعدي به آنان واگذار شود.

    RSS2.0