پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار مديركل بنياد مسكن با مديركل جديد اوقاف و امور خيريه

    RSS2.0
چاپ   
ديدار مديركل بنياد مسكن با مديركل جديد اوقاف و امور خيريه

 

مديركل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي با حجت الاسلام والمسلمين سهرابي مديركل جديد اوقاف و امور خيريه ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، مهندس محمدي مديركل بنياد مسكن استان به اتفاق معاونين اين نهاد با مديركل جديد اوقاف و امور خيريه استان ديدار و گفتگو كرد.
در اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين سهرابي از مديركل بنياد مسكن درخواست نمود با توجه به نقشه هاي جامع روستاهاي استان ، مناطق موقوفي را مشخص نمايد و همچنين ليست كاملي از مساجد و موقوفات در روستاها و شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت را مشخص و در اختيار آنان قرار دهد و خواستار تسريع در روابط كاري دو دستگاه و صدور اسناد اراضي اوقافي در روستاها شد.
مهندس محمدي نيز بيان داشت ؛ اين نهاد در روستاهايي كه مساجد نداشتند در جهت ساخت مسجد مشاركت داشته است تا مردم بتوانند در آن محل جمع شوند و به مشكلاتشان رسيدگي كنند همچنين در صورت فضاي كافي در اطراف مساجد سعي كرده ايم تا با ايجاد فضاي ويژه و كاشت درخت به زيبايي مساجد بيافزاييم زيرا رسيدگي به مساجد را وظيفه كاري خود در اين نهاد مي دانيم.
وي در رابطه با تهيه نقشه هاي اراضي موقوفي نيز بيان داشت ؛ اين نهاد با كمك كارشناسان اداره اوقاف و امور خيريه آمادگي خود را جهت ارائه نقشه ها اين اراضي اعلام مي دارد.

    RSS2.0