پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› جلسه نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي با مديركل بنياد مسكن

    RSS2.0
چاپ   
جلسه نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي با مديركل بنياد مسكن

مهندس محمدي مديركل و معاونين بنياد مسكن استان با دكتر قاسم جعفري نماينده مردم بجنورد ، گرمه ، جاجرم ، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شوراي اسلامي در رابطه با فعاليت هاي بنياد مسكن استان و وضعيت طرح هاي هادي و مسكن روستايي تشكيل جلسه دادند.
به گزارش روابط عمومي ، در ابتداي جلسه مهندس محمدي ضمن ارائه گزارشي از عملكرد اين نهاد گفت : در حوزه عمران روستايي و تهيه طرح هاي هادي روستايي اين نهاد 2 درصد از ميانگين كشوري جلوتر مي باشد و در بخش اجرا نيز حائز رتبه برتر كشوري مي باشيم.
وي اضافه كرد سهميه استان تاكنون بيش از51 هزار واحد بوده است كه از اين تعداد 43 هزار واحد در مرحله انعقاد قرارداد و 33 هزار و660 واحد نيز موفق به اخذ پايان كار شده اند.
در اين جلسه دكتر جعفري نماينده مردم بجنورد ، گرمه ، جاجرم ، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شوراي اسلامي نيز تاكيد كرد ، خوشبختانه بنياد مسكن خراسان شمالي در بخش هاي مطالعه طرح هادي عملكرد خوبي داشته و در اجرا نيز 2 يا 3 درصد از ميانگين كشوري عقب بوده است كه اميد مي رود با تلاشهاي شما به ميانگين كشوري برسيم.
وي ضمن تقدير از اين نهاد در قبال پاسخگويي به مسائل مختلف بيان داشت ؛ به مناطق روستايي شهرستان تازه تاسيس راز و جرگلان نيز بايد نگاه ويژه اي داشت و همچنين اضافه كرد در توسعه روستاها به حفظ بافت روستايي توجه به خصوصي شود.
در پايان نيز مهندس محمدي ضمن تقدير از حضور دكتر جعفري در اداره كل بنياد مسكن استان از ايشان با توجه به تريبون مجلس و ديدارهاي مردمي خواست تا نسبت به بازپرداخت اقساط معوقه تسهيلات بازسازي مسكن روستايي توسط وام گيرندگان تاكيداتي صورت پذيرد.

    RSS2.0