پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار مديركل و معاونين بنياد مسكن با معاون عمراني استانداري

    RSS2.0
چاپ   
ديدار مديركل و معاونين بنياد مسكن با معاون عمراني استانداري

به مناسبت فرارسيدن سال نو و دهه حساب 100 امام (ره) و سالروز تاسيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي ، مديركل بنياد مسكن استان به همراه معاونين خود با معاون عمراني استانداري خراسان شمالي ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ، مهندس محمدي به همراه معاونين خود با مهندس علي نيا معاون عمراني استانداري ديدار و در رابطه با مسائل عمراني گفتگو كرد.
در اين ديدار مهندس محمدي ضمن تبريك سال نو گزارشي از روند طرح هاي عمراني بنياد مسكن را ارائه داد و در رابطه با نوسازي مسكن روستايي و واگذاري تسهيلات مقاوم سازي از معاونت عمراني استانداري درخواست نمود تا بانك ها به تعهدات خود نسبت به آنچه در كميسيون هماهنگي بانك ها صورت مي گيرد عمل نمايند.
معاون عمراني استانداري نيز ضمن تشكر از خدمات بنياد مسكن نسبت به روستائيان از آنان در خواست نمود تا با اقدامات شايسته ، اين استان را يك گام به سمت توسعه پيش ببرند.
مهندس علي نيا اضافه كرد ؛ با توجه به وجود نيروهاي جوان از جمله مديران و كارشناسان در سطح ادارات استان ، انتظار مي رود تا با انگيزه ، سلامت و صداقتي كه در آنان وجود دارد براي استان تلاش نمايند.

    RSS2.0