پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› فعالیت مضاعف در زمینه آبادانی فرصتی مغتنم برای خدمت به نظام اسلامی است

    RSS2.0
چاپ   
فعالیت مضاعف در زمینه آبادانی فرصتی مغتنم برای خدمت به نظام اسلامی است

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مديركل و كاركنان بنیاد مسکن استان گفت : بنیاد مسکن نقش به سزایی در محرومیت زدایی و آبادانی جامعه دارد.
به گزارش روابط عمومي ، به مناسبت فرارسيدن ايام دهه حساب 100 امام (ره) و سالروز تاسيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي ، مهندس محمدي مديركل به همراه معاونين و كاركنان اين نهاد با آیت ا... مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری دیدار كرد.
 در اين ديدار آیت ا... مهمان نواز با اشاره به اینکه خدمت به مردم عبادت محسوب می شود ، اظهار داشت : دشمنان تمام تلاششان این است که مانع پیشرفت و آبادانی جامعه اسلامی شوند و مسئولان با فعالیت مضاعف می توانند برنامه های دشمنان اسلام را نقش برآب کنند چرا كه فعالیت مضاعف در زمینه آبادانی فرصتی مغتنم برای خدمت به نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه کمک به محرومانوظیفه همگانی است خاطر نشان کرد : کسانی که به نفع محرومان و آبادانی جامعه از یارانهخود صرف نظر می کنند نقش موثری را در این زمینه ایفا کرده اند.
مهندس محمدي نيز ضمن تشكر از آيت ا... مهمان نواز به سبب فرصت اين ديدار و بهره گيري از سخنان ايشان براي وي سلامتي و طول عمري با عزت از خداوند خواستار شد.

    RSS2.0