پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبري به خراسان شمالي طرح هادي در شيروان به بهره برداري رسيد.

    RSS2.0
چاپ   
همزمان با سالروز سفر مقام معظم رهبري به خراسان شمالي طرح هادي در شيروان به بهره برداري رسيد.

 

 
همزمان با 24 مهر سالروز سفر مقام معظم رهبري به شهرستان شيروان طرح هادي روستاي ورقي در اين شهرستان با حضور دكتر عزيزي رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي ، صفايي فرماندار و شماري ازمسئولين و اهالي روستا افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي ، مهندس محمدي مدير كل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالي دراین آیین اظهار کرد: در بخش اجراي طرح هادي تاكنون 240 طرح در روستاهاي استان اجرايي شده اند كه اين طرح ها نيازمند حفظ و نگهداري توسط دهياري ها و روستائيان مي باشد .
 وي اضافه كرد: در بخش تهيه نيز تعداد 557 طرح از 718 روستاي بالاي 20 خانوار استان تهيه شده است ، كه در اين بخش از ميانگين كشوري جلوتر هستيم.
محمدي در ادامه گفت: اجراي پروژه طرح هادي از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري در شهرستان شيروان 11 پروژه ميباشد كه از اين تعداد 6 طرح به پايان رسيده است و 5 طرح ديگرنيز بيش از 50درصد پيشرفت فيزيكي دارند.
وي اضافه كرد هريك از طرح ها با اعتباري معادل 4500 ميليون ريال اجرا گرديده است.  

 مهندس صفايي فرماندار شهرستان نيز در اين آئين ،  اجرای طرح‌های هادی در روستاها را باعث عمران و آبادانی و همچنین توسعه روستاها دانست و گفت: اجرای این طرح تاثیر به سزایی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان دارد.

 در اين مراسم دكتر عزيزي نيز ضمن يادآوري سفر مقام معظم رهبري به استان در 19 مهر سال 91 و 24 مهرماه در شهرستان شيروان اين سفر را سفري به ياد ماندني و تاريخي ذكر نمود. وي همچنين از تلاشهاي بنياد مسكن در توسعه ، عمران و آباداني روستاها تقدير نمود و مشاركت مردم در اجراي پروژه ها را ستودني دانست .
 

    RSS2.0