پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› افتتاح 6463 مين واحد مسكن روستايي شهرستان مانه و سملقان همزمان با دهه فجر

    RSS2.0
چاپ   
افتتاح 6463 مين واحد مسكن روستايي شهرستان مانه و سملقان همزمان با دهه فجر

طرح ويژه مسكن روستايي با حضور فرماندار و مديران شهرستان و مديركل بنياد مسكن استان در روستاي كلاته قمو از بخش سملقان به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي همزمان با دهه فجر يك واحد به صورت نمادين به نمايندگي از 101 واحد مسكوني با اعتباري بالغ بر9هزار و 90 ميليون ريال در روستاي كلاته قمو شهرستان مانه و سملقان با حضور مسئولين افتتاح گرديد.

مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي در اين خصوص گفت اين واحد افتتاحي  6463مين واحدي است كه در روستاهاي شهرستان مانه و سملقان ساخته و مقاوم سازي شده است.

وي اضافه كرد: در راستاي مقاوم سازي واحدهاي مسكن روستايي بيش از 53هزار متقاضي به بانك هاي عامل معرفي شده اند كه از اين ميزان بالغ بر 46 هزار پرونده با بانك ها منعقد شده است و براي 36 هزار 743 واحد نيز پايان كار صدور شده است . وي در ادامه ضمن تقدير از بانكهاي عامل به سبب ارائه تسهيلات مسكن روستايي اين تسهيلات را از آسانترين تسهيلات دانست و در عين حال از روستائيان خواست در بازپرداخت تسهيلات خويش كوشا باشند.  

 

    RSS2.0