پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› امام جمعه بجنورد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالي شد‌

    RSS2.0
چاپ   
امام جمعه بجنورد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالي شد‌

 

امام جمعه بجنورد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالي شد‌

 

طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي در اين جلسه آیت‌الله رسولی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور اظهار داشت: پیش از این مسئولیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی بر عهده خراسان رضوی بود که به دلیل ضرورت مسئولیت این دفتر بر عهده امام جمعه بجنورد گذاشته شد.
وی افزود: در اکثر مراکز استان‌ها از جمله خراسان جنوبی نیز ائمه جمعه به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن عهده دار این رسالت هستند.

وی با اشاره به ویژگی‌های امام جمعه بجنورد و خدمات آیت‌الله مهمان‌نواز در طول دوران قبل و بعد از انقلاب از پذيرش اين مسئوليت از ايشان تشكر نمود.

آيت ا... مهمان نواز نيز در اين آئين گفت : بنياد مسكن انقلاب اسلامي از بركات انقلاب است كه به فرمان بنيانگذار جمهوري اسلامي تاسيس شد.

وي با اشاره به اینکه مسکن یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی  امروزی است و نقش عظیمی در آرامش مردم دارد گفت : امام راحل (ره) با تاسیس بنیاد مسکن برای رفع مشکل مسکن جامعه به ویژه محرومان تلاش کردند.
در این آیین با قدردانی از خدمات هفت ساله حجت‌الاسلام سیدابوالحسن رضوی‌حیدری به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن خراسان شمالی، آیت‌الله مهمان‌نواز به عنوان مسئول جدید این دفتر معرفی شد.
این آیین در دفتر امام جمعه بجنورد با حضور مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،مهندس شفقت استاندار خراسان شمالی و شماری از مسئولان برگزار شد.

 تصاوير
    RSS2.0