پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری: خدمات بنیاد مسکن در روستاها ستودنی است

    RSS2.0
چاپ   
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری: خدمات بنیاد مسکن در روستاها ستودنی است

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات بنیادمسکن انقلاب اسلامی در روستاهای استان بسیار ارزشمند و ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی، آیت الله حبیب الله مهمان نواز در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: این خدمات تحسین برانگیز باید به مردم اطلاع رسانی شود.
وی با بیان اینکه متاسفانه برخی، خدمات و اقدامات خوب و ارزنده مسئولان را نادیده می گیرند و از آنها چشم پوشی کنند افزود: دشمن در تلاش است تا جلوی ارتقا و پیشرفت نظام انقلابی و اسلامی ما را بگیرد و مانع تاثیرپذیری سایر کشورها از ارزش های ما شوند اما عملکرد خوب بنیاد مسکن که با محوریت توجه به محرومان و حمایت از نیازمندان و مستضعفان در حال اجرا است، باید به گوش مردم برسد تا مردم بدانند این نظام چه خدماتی به محرومان و نیازمندان به ویژه درروستاها داده است.
وی مسکن را از ضروریات زندگی جامعه بشر عنوان و خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با هدف توجه به بینوایان و تامین مسکن افراد نیازمند تاسیس شده است و تا کنون نیز برنامه های خوبی در این زمینه انجام داده است.
آیت الله مهمان نواز بار دیگر فعالیت های بنیاد مسکن را تحسین برانگیز عنوان کرد و گفت: آنچه سبب انگیزه برای اجرای طرح هادی در دورترین نقاط و روستاهای محروم می شود، وجود روحیه ایثار و نوع دوستی در نیروهای مخلص در این بنیاد است.
وی با اشاره به افتتاح حساب 100 امام (ره)، آن را یادگار بنیانگذار انقلاب عنوان کرد و اظهارداشت: حساب 100 امام(ره) حساب پربرکتی است که به برکت انتساب به بنیانگذار انقلاب اسلامی، تا کنون حمایت های زیادی از محرومان و مستضعفان داشته است.
وی گفت: طرح های هادی نیز در روستاها با هدف توسعه این مناطق اجرا شده و این طرح باید بیشتر مورد توجه مسئولان استان قرار گیرد.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: این بنیاد متعهد است تا طرح هادی را برای روستاهای بالای 20 خانوار تهیه و اجرایی کند و در این استان 708 روستا مشمول این طرح هستند.

    RSS2.0