پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي و مدير كل آموزش و پرورش خراسان شمالي

    RSS2.0
چاپ   
ديدار مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي و مدير كل آموزش و پرورش خراسان شمالي

در ديدار مديران كل  بنياد مسكن و آموزش و پرورش خراسان شمالي ، مقرر شد مدارس خراسان شمالی با همكاري سازمان ثبت اسناد و املاک سند دار شوند.

به گزارش روابط عمومي ، مهندس محمدي مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش گفت: بنیاد مسکن با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک متولی صدور اسناد مالکیت در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و روستاهاست. و آمادگي كامل در جهت سند دار نمودن فضاهاي آموزشي در روستاها و شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت را دارد.

مهندس محمدی در این دیدارگفت: روستاهایی که آموزش و پرورش برای احداث مدارس نياز به زمين دارد  ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اراضي مورد نياز آموزشي را پيش بيني و فراهم می کند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اضافه كرد :در اجرای طرح هاي هادی در مناطق روستایی رسیدگی به آسفالت مسير هاي منتهي به مدارس و بهسازی آنها مورد توجه قرار می گیرد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: می توان در کنار خانه عالم، خانه معلم را هم در نظر گرفت تا فرهنگیان روستاهای مناطق دور ،با انگیزه بهتری در این مناطق ایفای خدمت نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز گفت:بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اولين نهاد ها و تاثيرگذارترين آنهاست كه با شروع انقلاب متولد شد وي ضمن تشكر از اجراي طرح هاي هادي در روستاها گفت :انتظار ميرود در تهيه طرح هاي هادي  جانمایی مدارس در دل روستاها باشد تا دانش آموزان برای آمدن به مدرسه مشکل کمتری داشته باشند.

حاتمی افزود:یکی از کارهای مهمی را که با همکاری دیگر مدیران استانی قصد داریم به نتیجه برسانیم ؛ ایجاد خانه های معلم در مناطق مرزی برای رفاه و ماندگاری بهتر فرهنگیان در این مناطق دور افتاده است.

    RSS2.0