پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› كلنگ زني آماده سازي شهرك امام خميني (ره) بجنورد

    RSS2.0
چاپ   
كلنگ زني آماده سازي شهرك امام خميني (ره) بجنورد

با حضور درفشي ، معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور و مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهرو مدیران بنیاد مسکن استان ، کلنگ زیرسازی و بهسازی معابر شهرک امام خمینی به زمین زده شد..
به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن خراسان شمالي ، مهندس نقیب ؛ سرپرست شهرداری گفت: شهرداری بجنورد در این پروژه بعنوان کارفرما و بنیاد مسکن استان بعنوان پیمانکار خواهد بود .
به گفته سرپرست شهرداری ، رقم اولیه پروژه 20 میلیارد ریال با حجم 30 هزار متر مکعب عملیات خاک برداری ، 60 هزار متر مکعب عملیات زیرسازی ، 20 هزار متر مکعب تسطیح و زیرسازی و 45 هزار متر مربع نیز لایه سازی خواهد بود.
به گفته نقیب ، انجام پروژه به شکل تهاتر مشکل و دغدغه تامین منابع مالی را رفع کرده و درعوض اطمینان داریم محصول  واگذاری بخشی از اراضی به بنیاد مسکن ، ایجاد مسکن برای اقشار نیازمند و توسعه شهری خواهد بود.
 خانم افشین فر ، رئیس شورای اسلامی شهر نيز ضمن عرض خیرمقدم به مهندس درفشی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور ، گفت :اطمینان داریم با ظرفیت و توان بالای بنیاد مسکن ؛  انجام پروژه  با کیفیت و اتمام آن در موعد مقررخواهد بود.
این مسئول اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی درگذشته  از انجام مشارکتی امور با بنیاد مسکن رضایت داشته و خاطره خوبی نسبت به انجام تعهدات طرفین  دارند
وی اظهار امیدواری کرد با توان و پتانسیل بالای بنیاد مسکن ، شهروندان که امیدوار به دریافت خدمات هستند را چشم انتظار نگذاشته و شروع با قوت پروژه همچنان با کیفیت ادامه یابد.
درادامه مهندس درفشی ضمن ابراز خرسندی از حضور در مراسم گفت: امیدواریم محصول کار ما رفاه بیشتر برای مردم باشد.
معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با اشاره به سوابق خدماتی بنیاد درشهرها وروستاها گفت : ظرفیت متخصص نیروی انسانی و ماشین آلات مجهز این امکان را می دهد که امیدوار باشیم حتی سریع تر از موعد مقرر پروژه را به اتمام برسانیم.
وی ادامه داد: ساخت معابر در این شهرک طبیعتا برای ما صرفه اقتصادی ندارد اما چون حاصل آن توسعه شهری و خدمت به شهروندان است ، قطعا با کیفیت و سرعت عمل اجرا و به اتمام خواهد رسید.
درادامه با حضور مدیران کلنگ احداث معابر و زیرسازی در شهرک امام خمینی درمیان استقبال شهروندان ناظر به زمین زده شد و همزمان ماشین الات عملیات اجرایی را آغاز کردند.

    RSS2.0