پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› بازدید دکتر قرباني نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالي از بنیاد مسکن

    RSS2.0
چاپ   
بازدید دکتر قرباني نماینده مردم 5 شهرستان خراسان شمالي از بنیاد مسکن

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالي ،  دکتر قرباني نماینده مردم بجنورد ، مانه و سملقان ، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بنیاد مسکن استان از نزدیک با وظایف وماموریت ها و اقدامات این اداره کل آشنا شد. در این نشست که در دفتر مدیر کل برگزار شد مهندس محمدي مدیر کل یبنیاد مسکن استان گزارشی از عملکرد وبرنامه های آتی این اداره کل را تشریح نمود.

مهندس محمدي ضمن تقدير از دكتر قرباني در تلاش و هدايت روستائيان به سوي فعاليتهاي مشاركتي و عمران و آباداني و همچنين مقاوم سازي به آمار اين بنياد در حوزه هاي مختلف اشاره نمود و عنوان كرد خوشبختانه عمران روستايي در سالهاي اخير سرعت گرفته است و رشد اين مسئله در سالهاي آينده نگاه ويژه شما نمايندگان محترم را ميطلبد.
دکتر قرباني  ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن آمادگی خود راجهت پی گیری مشکلات وراهکارهای پیشنهادی که در راستای تقویت این نهاد انقلابی باشد را اعلام نمود.
در پایان مهندس محمدي ضمن تشکر از حضور دکتر قرباني اظهار امید واری نمود با تعامل مثبت کلیه دستگاههای اجرایی با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی شاهد رشد وبالندگی وپیشرفت استان خراسان شمالي در همه زمینه ها  باشیم.

    RSS2.0