پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› امام جمعه بجنورد: بنیاد مسکن از دستاوردهای مهم انقلاب است

    RSS2.0
چاپ   
امام جمعه بجنورد: بنیاد مسکن از دستاوردهای مهم انقلاب است

حجت السلام يعقوبي امام جمعه بجنورد گفت: سنگ بنای بنیاد مسکن که توسط امام راحل بنا نهاده شد یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش روابط عمومي ، حجت الاسلام يعقوبي در دیدار نماینده ولي فقيه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس بنیاد مسکن کشور اظهار کرد: این نهاد در کنار کمیته امداد، جهاد سازندگی، بنیاد جانبازان و بنیاد 15 خرداد از مهم ترین نهادهایی است که با درایت حضرت امام خمینی (ع) برای کمک رسانی به مردم محروم جامعه ایجاد شد.
وی افزود: امام راحل پس از تاسیس بنیاد مسکن هم بارها بر حمایت از بنیاد مسکن تاکید کردند و فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را مورد تأیید قرار دادند.

امام جمعه بجنورد خاطرنشان کرد: تهیه و ارائه طرح های لازم برای بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر جنگ، سیل، زلزله و سایر سوانح طبیعی و اجرای آنها با مشارکت مردم و هماهنگی با سازمان ها و دستگاه های ذیربط از مهم ترین کارکردهای بنیادمسکن بوده است و این کارکردهای مهم هم اکنون هم در تمامی عرصه ها وجود دارد.

وی تصریح کرد: در این 37 سالی که از تاسیس این نهاد مهم و کاربردی می گذرد، عمده فعالیت های این نهاد انقلابی شامل رسیدگی به محرومین و مستضعفین، توسعه عدالت اجتماعی و بسترسازی برای سازندگی کشور بوده است.

وی گفت: امیدواریم حضور حجت الاسلام و المسلمین سیدهاشم رسولی محلاتی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منشاء خیر و برکت برای استان باشد

    RSS2.0