پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامي با نماينده مجلس خبرگان رهبري

    RSS2.0
چاپ   
ديدار نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن انقلاب اسلامي با نماينده مجلس خبرگان رهبري

حضرت‌ آيت ا...رسولي محلاتي به همراه مهندس تابش رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي با حضرت آيت ا...مهمان نواز نماينده مجلس خبرگان رهبري ديدار نمودند.

به گزارش روابط عمومي در اين ديدار علاوه بر نماينده ولي فقيه و رياست بنياد مسكن ، معاونين ايشان ، محمدرضا صالحي استاندار خراسان شمالي و معاونين ايشان و حجت السلام يعقوبي نماينده ولي فقيه و امام جمعه بجنورد حضور داشتند.در اين ديدار رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با اشاره تلاش مضاعف در خصوص آباداني روستاها و زدودن محروميت از چهره روستاهاي كشور گفت: هم اکنون دو هزار و 700 طرح هادی روستایی در دست اجراست که علاوه بر این طرح ها، عملیات اجرایی 790 طرح دیگر هم در روستاهای بالای 20 خانوار بزودی آغاز می شود. وی همچنين در راستاي ايجاد مقاوم سازي در روستاها از اعطای تسهيلات 200 ميليون ريالي در دو هفته آينده به متقاضيان مسکن روستایی خبر داد و گفت: مجلس شورای اسلامی واگذاری این نوع تسهیلات را به تصویب رسانده است که از سوی بانک های عامل در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
در ادامه حضرت آيت ا... مهمان نواز در اين ديدار با اشاره به فعاليت هاي اين نهاد به ويژه در روستاها گفت: خوشبختانه بعد از پيروزي انقلاب اسلامي خدمات ارزنده اي در روستاها انجام شده كه بنياد مسكن نيز نقش خوبي در اين زمينه ايفا كرده است. ايشان گفت: بايد كارتان به گونه اي باشد كه رضاي مردم جلب شود، چرا كه رهبر معظم انقلاب اسلامي بر رضايتمندي مردم و محرومان تأكيد دارند.

آيت ا... مهمان نواز اضافه كرد ، خدمت به مردم عبادت محسوب می شود ، و نعمت بزرگي است و دشمنان تمام تلاششان این است که مانع پیشرفت و آبادانی جامعه اسلامی شوند و مسئولان با فعالیت مضاعف می توانند برنامه های دشمنان اسلام را نقش برآب کنند چرا كه همدلي و تلاش مردم و خدمتگزاران در زمینه زمينه ساز رشد و شكوفايي مي شود.

    RSS2.0