پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› افتتاح 120 واحد مسکونی روستایی و طرح هادي درشهرستان شیروان

    RSS2.0
چاپ   
افتتاح 120 واحد مسکونی روستایی و طرح هادي درشهرستان شیروان

طرح هادي و 120 واحد مسکونی روستایی با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمع كثيري از مسئولين در شهرستان شيروان به بهره برداری رسيد.

به گزارش روابط عمومي ، مهندس محمدي در جمع اهالي اين روستا اجرای عملیات این طرح را سال 92 عنوان و اظهار کرد: برای طرح مزبور چهار میلیارد و 100 میلیون ریال اعتبار هزینه شده که با بهره برداری از آن 111 خانوار مشتمل بر 333 نفر جمعیت از خدمات آن برخوردار خواهند شد.

وی  در ارتباط با اهداف مورد نظر از تهیه و اجرای طرح‌های هادی روستایی نیز گفت: ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان از جمله اهداف اجرای این طرح است.
در اين مراسم فرماندار گفت: توسعه و خدمات دهی به مناطق محروم و روستاها از جمله اهداف محوری دولت است.

وی افزود: با وحدت و همدلی خوبی که بین مسولین شهرستان وجود دارد زمینه رشد و توسعه منطقه فراهم شده و امیدواریم در اینده شاهد اتفاقات خوبی برای شهرستان باشیم.

صفایی تصریح کرد: امروز به شکر خدا و اقدامات خوب دولت شاهد مهاجرت معکوس مردم از شهرها به روستاها هستیم.

وي با بیان اینکه طرح هادی اهدافی همچون بالا بردن سطح کیفیت زندگی روستائیان، جلوگیری از مهاجرت روستائیان و ارائه خدمات در زمینه های مختلف برای روستائیان را دنبال می کند افزود مقاوم سازی مسکن روستایی، صدور سندهای مالکیت ساختمان های روستایی و شهری و اجرای طرح های هادی، از مأموریت های اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.كه به همت دولت مردان اين مهم در شهرستان شيروان به بهترين نحو اجرايي شده اند .

    RSS2.0