پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› ديدار مديركل بنياد مسكن با نماينده مجلس شوراي اسلامي

    RSS2.0
چاپ   
ديدار مديركل بنياد مسكن با نماينده مجلس شوراي اسلامي

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالي ، مهندس محمدي به همراه معاونين با دكتر قرباني نماینده مردم بجنورد ، مانه و سملقان ، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ديدار كردند .

در این نشست که در دفتر نماينده برگزار شد مهندس محمدي مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تشكر از حمايتهاي ايشان از بنياد مسكن و مباحث مربوط به روستا ، ايشان را برآمده از روستا خواندند وي اضافه كرد متاسفانه معتقديم روستاها از لحاظ توسعه از شهر عقب هستند. خوشبختانه در چند سالهاي گذشته اتفاقات خوبي افتاد و اين بنياد از محل قير رايگان 69 روستا را آسفالت نمود . وي اضافه كرد در سالهاي 89 و 90 هجده روستا را با نگراني به مرحله آسفالت رسانديم ولي بعد از سفر پربركت حضرت آقا در ابتدا 50 طرح هادي اجرايي شد كه اين روند ادامه يافت تا در سال جاري اين رقم به 69 روستا رسيد.

وي در خصوص مسكن روستايي نيز گفت سهميه سال جاري 5هزار فقره ميباشد كه وظيفه اعطاي آن به عهده 8 بانك استان مي باشند كه يكي از مشكلات دريافت نوع تضامين ميباشد كه اين حمايت هاي نمايندگان محترم را ميطلبد.

در اين جلسه دكتر قرباني گفت با توجه به فرهنگ سازي غلط در گذشته بنده در تمامي ديدارهاي مردمي در روستاها تاكيد مي نمايم تا روستائيان عزيز نسبت به بازپرداخت به موقع اقدام نمايند .

وي در خصوص طرح توسعه روستايي افزود ، بنده معتقدم هر دستگاه بايد كار خود را انجام بدهد و ما قوانين را شفاف نمائيم و نظارت ها را تشديد و افزايش دهيم . وي اضافه كرد ما تجربه جهاد سازندگي را در اوايل انقلاب داشتيم كه همه خدمات رساني ها برعهده يك مجموعه بود كه اين شايسته نيست.

وي در ادامه ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن گقت  تشكيلات بنياد مسكن از ابتدا بر بناي خير گذاشته شده است و هم اكنون نيز در صدر روستاهاست و اين نهاد در نهضت مسكن سازي در روستاها با توجه به مقاوم سازي بيش از 50هزار واحدي در روستاها بسيار خوب عمل نموده است . و در پايان آمادگی خود راجهت پی گیری مشکلات وراهکارهای پیشنهادی که در راستای تقویت این نهاد انقلابی باشد را اعلام نمود.

    RSS2.0