پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› 11 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر امسال در روستاهای استان به بهره برداری می رسد.

    RSS2.0
چاپ   
11 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر امسال در روستاهای استان به بهره برداری می رسد.

مهندس علی محمدی مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي خراسان شمالي در گفتگو با خبرنگاران گفت : این طرح ها با 169 میلیارد و 212 میلیون ریال اعتبار توسط بنياد مسكن خراسان شمالي آماده افتتاح شده است.

وی تصریح کرد: با آغاز بهره برداری از این طرح ها سه هزار و 179 خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند. 

وی افزود: یکی از این پروژه ها بهره برداری از900 واحدمسکونی در روستاهای این استان است که برای بهره برداری آن 135 میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی ویژه مسکن روستایی هزینه شده است. 

وی از آغاز بهره برداری از هشت طرح هادی در روستاهای استان خبر داد و افزود: این طرح ها همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

مهندس محمدی گفت: برای اجرای این طرح ها 26 میلیارد و 212 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است. 

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها، یکهزار و 813 خانوار از مزایای آن برخوردار می شوند.

به گفته وی: آماده سازی سمت توسعه روستای برج در بخش مرکزی بجنورد و آماده سازی سمت توسعه روستای قلعه جق بزرگ در بخش گرمخان شهرستان بجنورد از دیگر طرح های قابل افتتاح در دهه فجر است که برای هر کدام از این طرح ها چهار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

    RSS2.0