پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› كلنگ زني طرح هادي با حضور مسئولين در بخش مركزي بجنورد

    RSS2.0
چاپ   
كلنگ زني طرح هادي با حضور مسئولين در بخش مركزي بجنورد

به گزارش روابط عمومی بنياد مسكن خراسان شمالي با حضورآيت ا... يعقوبي نماينده ولي فقيه در استان ، دلپسند معاون استاندار ، ياران دادستان مركز استان ، حاجي زاده فرماندار و حجت السلام قدرتي رئيس كل دادگستري استان و ساير مسئولين كلنگ طرح هادي روستاي طراقي كرد از بخش مركزي شهرستان بجنورد به زمين زده شد.

در اين مراسم كه در اين روستا انجام شد آيت ا...يعقوبي خدمت به مردم روستاهاي كمتر توسعه يافته را ضروري دانست و از خدمات بي منت بنياد مسكن در روستاها تقدير نمود .

دلپسند معاون استاندار نيز با اشاره به عمران و آبادي روستاها ، از تلاش و مشاركت اهالي در بازگشايي مسير اصلي روستا تقدير نمود و از بنياد مسكن خواست با سرعت عمل بيشتر اين طرح را به سرانجام برساند.

در ادامه مراسم كه با حضور اهالي در محل مسجد روستا برگزار گرديد ، ياران دادستان مركز استان  ضمن تقدير از زحمات هميشگي بنياد مسكن در روستاها و حضور تاثير گذار اين نهاد در مديريت روستايي كه به خودي خود باعث كمتر شدن دست درازي به عرصه هاي كشاورزي و منابع طبيعي شده است ، خطاب به نودهي بخشدار مركزي شهرستان بجنورداز وي خواست تا با هماهنگي بنياد مسكن اعتبارات دهياري در مسير اجراي طرح هادي هزينه گردد تا به سرعت شاهد پيشرفت روستا باشيم .

در اين جلسه مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن ضمن تشكر از حضور مسئولين در روز برفي كه مشقتهايي راهم به دنبال داشته افزود : روستاي طراقي كرد از روستاهاي نزديك به مركز استان مي باشد كه نياز اجراي طرح هادي در اين روستا جهت مهاجرت معكوس و رونق گردشگري در اين روستا از ضروريات مي باشد . وي اضافه كرد ، شروع كار با مشاركت خوب اهالي اوايل سال و بدون اعتبار اوليه با حضور ماشين آلات سنگين اين نهاد آغاز گرديد كه در اين مرحله بيش از 500 متر بازگشايي و 3هزار متر عمليات زير سازي در اين روستا صورت گرفته است. وي ابراز اميدواري كرد با همراهي مسئولين و مردم در فرصتي كوتاه طرح هادي اين روستا اجرايي گردد.

گفتني است در پايان اهالي ، دهيار و شوراي اسلامي اين روستا با اهداي لوح تقدير از مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن تقدير و تشكر نمودند.

    RSS2.0