پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان فاروج با حضور مدير كل بنياد مسكن

    RSS2.0
چاپ   
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان فاروج با حضور مدير كل بنياد مسكن

اولين جلسه شوراي اداراي شهرستان فاروج با حضور فرماندار ، امام جمعه و مدير كل بنياد مسكن و معاون عمران روستايي به عنوان مدعو ويژه و مديران ادارات شهرستان برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي در ابتداي جلسه ، رجائی نیا فرماندار شهرستان فاروج ضمن تبریک مناسبت های ماه رجب و شعبان و با اشاره به سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) جلسه را آغاز نمود .

وي با اشاره به دعوت از مدير كل بنياد مسكن استان به مناسبت اين ايام گفت : انصافا بنياد مسكن از دورانديشي هاي امام راحل بوده است و اينك پس از ساليان اين حضور برايمان ملموس شده است .وي از تلاش ، نظم ، جديت و پشتكار كليه نيروهاي بنياد مسكن انقلاب اسلامي تقدير نمود .

در ادامه جلسه مهندس محمدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی نیز در این نشست اظهار داشت در اجرای طرح هادی در سطح استان از میانگین کشوری عقب هستیم اما در صورت پایان یافتن طرح های در دست اجرا از این میانگین بالاتر خواهیم رفت.

وی توزیع اعتبارات سفر رهبری را عامل جهش بزرگ در اجرای طرح های این دستگاه در سراسر استان عنوان کرد وگفت: امروز در سطح استان طرح هادی 708 روستا مطالعه و 285 طرح هم اجرایی شده است.
مهندس محمدی با اشاره به توزیع تسهیلات مسکن مهر برای 11 هزارو 500 خانوار در سطح استان گفت: سهم شهرستان فاروج از این تعداد پرداخت به 1029 خانوار بوده است.

وی به معرفی 4 روستا برای اجرای طرح بافت با ارزش و 5 روستا برای طرح هدف گردشگری از بین روستاهای استان اشاره کرد و گفت: در صورت وجود روستاهایی با ویژگی های خاص در حوزه سیمای طبیعی، تاریخی، فرهنگی ، آئین ها و آداب و .. اطلاع رسانی شود تا از اعتبارهای اجرای طرح روستاهای هدف گردشگری و یا بافت با ارزش برخودار شوند

 

 

    RSS2.0