پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› حضور مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در اولين روز زلزله بجنورد در استان

    RSS2.0
چاپ   
حضور مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در اولين روز زلزله بجنورد در استان

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در اولين روز پس از زلزله در خراسان شمالي حاضر شد .

به گزارش روابط عمومي  مهندس جودي جودی شامگاه  روز اول زلزله در جلسه شورای مدیریت بحران خراسان شمالی که یک روز پس از وقوع زلزله شدید ۵.۷ ریشتری بجنورد، در محل استانداري تشکیل شد، اظهار کرد: عملیات اجرایی واحدهای خسارت‌دیده در این زلزله از فردا به‌صورت رسمی آغاز می‌شود.

مهندس جودی اظهار کرد: در مرحله نخست از تسهیلات موجود در بانک‌ها و حساب ۱۰۰ به‌منظور شروع کار استفاده خواهد شد تا زمانی که از محل مشخص‌شده تأمین اعتبار لازم صورت بگیرد.

در ادامه مهندس جودي با حضور در اداره كل بنياد مسكن خراسان شمالي و جلسات متعدد با مديران ستادي اين نهاد گفت : تلاش نيروهاي باتجربه ستادي بنياد مسكن  بر این است تا قبل شروع فصل سرما، روند بازسازی واحدهای مسکونی زلزله‌زده در روستاهای استان  به نقطه قابل قبولی برسد.

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد: علاوه بر تسهیلاتی که به منازل خسارت‌دیده اعطا می‌شود، آواربرداری، نقشه، نظارت و پروانه نیز به‌صورت رایگان برای بازسازی منازل تعلق می‌گیرد.

در ادامه وي بازديدهايي از روستاهاي آسيب ديده از زلزله داشت.

    RSS2.0