پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› پانزدهمين جلسه ستاد بازسازي بنياد مسكن خراسان شمالي

    RSS2.0
چاپ   
پانزدهمين جلسه ستاد بازسازي بنياد مسكن خراسان شمالي

پانزدهمين جلسه ستاد بازسازي بنياد مسكن خراسان شمالي با حضور مهندس مهديان معاون بازسازي و مسكن روستايي و مهندس جودي مدير كل بازسازي بنياد مسكن كشور و مدير كل و معاونين استان ، مدير ماشين آلات و مديران شهرستانهاي بجنورد و مانه و سملقان در محل اداره كل بنياد مسكن خراسان شمالي برگزار گرديد.

مهندس مهديان معاون بازسازي و  مسكن روستايي كشور گفت با توجه به عمق حادثه و تسريع در كار هماهنگي هاي لازم جهت استفاده از منابع حساب 100 امام (ره) جهت شروع فعاليت بازسازي در روستاها ، شده است .

وي در ادامه ضمن تشريح مدل بازسازي شهري براي همكاران خواستار تشميل ستادهاي شهري در مناطق حادثه ديده در سريع ترين زمان شد ، تا مردم جهت مراحل اداري ساخت دچار مشكل نشوند.

در ادامه مهندس محمدي در اين جلسه اظهار داشت تا كنون با يازده اكيپ ماشين الات آواربرداري از 475 واحد در 17روستا انجام شده است .

وي همچنين افزود تا كنون يك هزار و 150 پرونده در روستاها تشكيل شده است كه از اين ميزان بيش از 700 پرونده به بانكها معرفي شده اند و بيش از 180پرونده نيز منجر به انعقاد قرار داد شده اند .

مهندس محمدي در پايان از 150پي كني و اجراي 30 فندانسيون در روستا ها خبرداد.

مهندس جودي مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان کرد: علاوه بر تسهیلاتی که به منازل خسارت‌دیده اعطا می‌شود، آواربرداری، نقشه، نظارت و پروانه نیز به‌صورت رایگان برای بازسازی منازل تعلق می‌گیرد. و از ناظرين و مهندسين خواست در روستاها و نظارت حضور مستمر داشته باشند .

    RSS2.0