پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› مدير كل امور اجرايي و ماشين آلات عمراني دراستان

    RSS2.0
چاپ   
مدير كل امور اجرايي و ماشين آلات عمراني دراستان

مهندس محمدي راد مديركل امور اجرايي و ماشين آلات عمراني بنياد مسكن كشور با سفر به خراسان شمالي ضمن بازديد از پروژه ها و مجموعه ماشين آلات در نشستي با كاركنان امور اجرايي شركت نمود.

به گزارش روابط عمومي بنياد مسكن خراسان شمالی ، نشست كاركنان و راننده هاي امور اجرايي كه در محل سايت اداري با حضور مدير كل استان و معاونين و مدير كل امور اجرايي كشور برگزار گرديد.

مهندس محمدي راد در اين نشست گفت : ما تعلق به مجموعه بزرگ و باارزشي داريم و ناوگان بنياد مسكن از لحاظ كميت جزو پنج ناوگان بزرگ كشور قرار دارد و از لحاظ كيفي و فني مهندسي نيز در سطح بالايي قرار داريم .وي ضمن قدرداني از راننده ها گت : خاصيت نيروي بنيادي كار كردن جهادي آن است .

در اين جلسه مهندس محمدي مدير كل استان نيز گفت : برگزاري اينگونه جلسات بسيار مثبت ميباشد و اضافه كرد ما براي محروم ترين افراد و روستائيان تلاشگر خدمت ميكنيم و بايد هميشه با فعاليت خود ثابت كنيم كه نهادي انقلاب هستيم . وي ماشين‌ آلات را امانتي در دست همه خواند و با اشاره به كارآيي بيشتر در گرو سرويس هاي بيشتر و رسيدگي از تلاشهاي مجموعه ماشين آلات به صورت همزمان در چندين پروژه قدرداني نمود.

در ادامه مهندس طهماسبي مدير امور اجرايي ماشين آلات گفت اين مجموعه در 105 روستا فعاليت نموده 69 روستا آسفالت كه بيش از 450 هزار مترمربع مي باشد .

وي اضافه كرد اين مجموعه همچنين در پروژه گلستانشهر ، راه مرزي در چند محور و راه شهر وليعصر فعاليت ميكند.

در ادامه هريك از كاركنان به معرفي خود و بيان پيشنهادات خود پرداختند.

گفتني است مهندس محمدي راد ضمن بازديد از مجموعه ماشين الات از سنگ شكن و كارخانه آسفالت نيز بازديد به عمل آورد و نشست پاياني در اداره كل و بررسي تحليلي عملكرد برگزار گرديد.

    RSS2.0