امروز :  جمعه ٦ اردیبهشت ١٣٩٨
چاپ   
افتتاح مسكن خانواردو معلول با حضور استاندار

با حضور مهندس صالحي استاندار خراسان شمالي و مسئولين استاني و شهرستاني 4 واحد مسكن ساخته شده خانوار دو معلول به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي در اين آئين كه در شهرستان رازو جرگلان و شهر راز اجرايي گرديد مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن خراسان شمالي در ابتداي جلسه  گفت: 229مسکن برای خانواده های داراي دو معلول استان در دست ساخت است. وي افزود : 429 خانواده داراي دو معلول و بیشتر متقاضی مسکن در استان هستند که برای تامین مسکن مناسب نیاز به همت و کمک خیران است. وي از سرعت ساخت مسكن اين خانوار در شهرهاي زير 25 هزار نفر و روستاها خبر داد. محمدي در ادامه به اهداي زمين رايگان به برخي از متقاضيان فاقد زمين و اعطاي تسهيلات رايگان فني و مهندسي اشاره نمود .

در ادامه مهندس صالحي استاندار خراسان شمالي ضمن تقدير از بنياد مسكن به منظور پيگيري هاي مستمر و ارائه تسهيلات به مراتب آسان  و پيشرفت بالاي مسكن معلولين در روستاها ،  از تلاشهاي انجمن خيرين مسكن ساز استان تقدير و بر مناسب سازی واحدها تاكيد نمود .

در ادامه ارجمند مدیرعامل خیرین مسکن ساز خراسان شمالی در اين افتتاح 4 واحد گفت: 110 مسکن شهری و روستایی با کمک خیران سال گذشته به خانواده های دو معلول تحويل شد.