پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› افتتاح مسكن خانواردو معلول با حضور استاندار

    RSS2.0
چاپ   
افتتاح مسكن خانواردو معلول با حضور استاندار

با حضور مهندس صالحي استاندار خراسان شمالي و مسئولين استاني و شهرستاني 4 واحد مسكن ساخته شده خانوار دو معلول به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي در اين آئين كه در شهرستان رازو جرگلان و شهر راز اجرايي گرديد مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن خراسان شمالي در ابتداي جلسه  گفت: 229مسکن برای خانواده های داراي دو معلول استان در دست ساخت است. وي افزود : 429 خانواده داراي دو معلول و بیشتر متقاضی مسکن در استان هستند که برای تامین مسکن مناسب نیاز به همت و کمک خیران است. وي از سرعت ساخت مسكن اين خانوار در شهرهاي زير 25 هزار نفر و روستاها خبر داد. محمدي در ادامه به اهداي زمين رايگان به برخي از متقاضيان فاقد زمين و اعطاي تسهيلات رايگان فني و مهندسي اشاره نمود .

در ادامه مهندس صالحي استاندار خراسان شمالي ضمن تقدير از بنياد مسكن به منظور پيگيري هاي مستمر و ارائه تسهيلات به مراتب آسان  و پيشرفت بالاي مسكن معلولين در روستاها ،  از تلاشهاي انجمن خيرين مسكن ساز استان تقدير و بر مناسب سازی واحدها تاكيد نمود .

در ادامه ارجمند مدیرعامل خیرین مسکن ساز خراسان شمالی در اين افتتاح 4 واحد گفت: 110 مسکن شهری و روستایی با کمک خیران سال گذشته به خانواده های دو معلول تحويل شد. 

    RSS2.0