پرتال بنياد مسکن انقلاب اسلامي خراسان شمالي ›› اخبار ›› خدمات کارکنان بنیاد مسکن ماندگار ، لذت بخش و بی بدیل است.

    RSS2.0
چاپ   
خدمات کارکنان بنیاد مسکن ماندگار ، لذت بخش و بی بدیل است.

مديركل و معاونين بنياد مسكن استان با دكتر ابراهيمي معاون  سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان شمالي ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي در اين ديدار دکتر ابراهیمی گفت : خدمات کارکنان بنیاد مسکن ماندگار ، لذت بخش و بی بدیل است.وي همچنين با اشاره به زلزله ارديبهشت در استان به كمك  بانکها به روستائیان جهت ارائه تسهیلات تاكيد نمود.

دكتر ابراهيمي در ادامه از بنیاد مسکن خواست در کیفیت و ساخت استاندارد تمام تلاش خود را انجام بدهد.

در اين ديدار مهندس محمدی مدير كل بنياد مسكن استان نيز با ارائه گزارش عملكرد گفت : تا کنون از محل حساب ۱۰۰ امام ۳۰ میلیارد ریال بلاعوض به خانوارهای زلزله زده پرداخت شده است.

وي افزود : به واحداهای احداثی ۹ تن و تعمیری ۲تن سیمان رایگان از سوی بنیاد مستضعفان تعلق میگیرد.

مهندس محمدي گفت در پي زلزله ارديبهشت پس گروه هاي ارزيابي و آواربرداري هم اكنون در ستادهای شهری و روستایی ۴۰ نفر به صورت مستمر و جهادگونه در حال خدمت رسانی هستند. وي افزود : جهت رفاه حال روستائیان کلیه ۲۴۴۹ واحد احداثی در محل روستاها تشکیل پرونده شده اند و حتی فرم های بانکی به روستاها برده شده و پرونده ها تکمیل شده به بانکها ارسال می شوند.

وي اضافه كرد : طی سنوات گذشته از محل حوادث و تسهیلات بهسازی ۱۷۵۰۰ واحد روستایی در استان ساخته شده است . و همجنين از سال ۸۴ تا کنون نيز از محل طرح ویژه مسکن روستایی ۴۰هزار ۵۵۰ واحد پایان کار صادر شده است و عملا در روستا ۵۸۰۵۰ واحد مقاوم سازی شده اند و ۹هزار و ۵۳۶ واحد نیز در حال اجرا هستند.وي در خصوص عمران روستايي نيز از تهيه طرح هادی در کلیه روستا بالای ۲۰ خانوار واجرا در ۳۰۰ روستای استان خبرداد.

    RSS2.0