امروز :  یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
چاپ   
معارفه ذيحساب بنياد مسكن خراسان شمالي

جلسه معارفه ذيحساب بنياد مسكن خراسان شمالي با حضور رئيس خزانه معين استان ، مدير كل بنياد مسكن و معاونين برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي در اين جلسه مهندس محمدي مدير كل بنياد مسكن خطاب به رئيس خزانه استان ، ضمن تشكر از مساعدتهاي ايشان ، عنوان نمود نگاه مثبت اقتصاد و دارائي و نظارت و همراهي ها نتايج پر ثمري براي بنياد و روستاها داشته است .

وي ضمن تقدير از مسئوليت دوازده و نيم ساله معاونت پشتيباني كه عهده دار ذيحسابي نيز بوده اند ، گفت : بنياد مسكن خراسان شمالي در كشور جزو استانهاي جوان و به لحاظ سطح سواد از بالاترين ها مي باشد كه باعث رشد در امور و برنامه ريزي بهتر شده است .

ايشان در پايان با تبريك انتصاب " صدقي " به عنوان ذيحساب ، وي را فردي با تجربه و مسلط به امور دانست و گفت : انتظار مي رود با سعه صدر و دقت نظر بيشترو رعايت ظوابط در صرف منابع توجه ويژه اي داشته باشند.

در ادامه ابراهيمي معاون نظارت مالي و رئيس خزانه استان گفت : عطر شيرين زحمات و خدمات بنياد مسكن در مشام مردم هست و خدمات اين نهاد در كل كشور ملموس و تاثيرگذار مي باشد .

وي ادامه داد بنياد مسكن جزو دستگاه هايي مي باشد كه اعتباري به آن اختصاص مي يابد عينيت دارد و بهينه استفاده مي شود . و خروجي مطلوبي دارد . و همه اينها براي اي است كه اين نهاد براي محرومين و رضاي خدا گام بر مي دارند .

در ادامه وي  با اهداي لوح انتصاب ذيحساب بنياد مسكن گفت : اين لوح با امضاي معاون وزير ابلاغ مي گردد و اين سطح از امضا نشان دهنده سطح مسئوليت دارد . گفتني است در پايان از زحمات دوازده و نيم ساله داريوش آدينه معاون پشتيباني فعلي قدرداني و محسن صدقي به عنوان ذيحساب بنياد مسكن معرفي گرديد.